شاخه‌ها

اطلاعات

تولید کننده‌ها

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

مقررات عمومي :

خریداران از سایت اینترنتی آی کالا جم می بایست حتما عضو سايت و داراي اسم، فاميل، آدرس دقيق پستي، شخص حقيقي يا حقوقي باشند. اگر مشخصات پروفايل کاربري شما ناقص است لطفا هم اکنون اطلاعات کاربری خود را اصلاح نماييد .

با عضویت در سایت یکسری تخفیف‌های ویژه، اطلاع‌رسانی محصولات جدید، جشنواره و قرعه‌کشی‌های متنوع در مناسبت‌های مختلف نیز به شما تعلق می‌گیرد که برای خرید کردن کمک شایانی به شما می‌کنند.

 

هزینه حمل کالا :

با توجه به قیمت های مناسب فروشگاه آی کالا جم ، هزینه حمل کالا بر عهده ی مشتری می باشد.امیدواریم در آینده ایی نزدیک بتوانیم خدمات بهتری جهت کم کردن هزینه های حمل به مشتری ارائه دهیم.

هزینه ی حمل به واسطه ی حامل های تعریف شده و تعرفه های آن به صورت دقیقی در سایت محاسبه و به سبد خرید اضافه می گردد.

 

 

 

 

 

 

مرجوع نمودن کالا

مرجوع نمودن کالا به دلایل زیر صورت می‌پذیرد:


1- شکستگی، لب پر بودن، عیوب ظاهری و فنی، اختلاف سایز و جنس
2- داشتن تفاوت عمده و کلی کالا با عکس و یا مشخصات محصول

 

 

 

  

نکته 1 :

در صورتی که قصد مرجوع کردن کالا را داشته باشید از باز نمودن پلمپ کالا خودداری فرمائید و بارکد جنس را خدشه دار نکنید. 

 

نکته 2 :

مشتری موظف است که گزارش خرابی یا مغایرت جنس ارسالی را تا 24 ساعت پس از تحویل بسته ی خود به خدمات مشتریان فروشگاه آی کالا جم گزارش دهد .بدیهی است بعد از این زمان ، فروشگاه آی کالا جم تعهدی در قبال آن نخواهد داشت.

 

نکته 3 :

در صورتی که مشتری بعد از تحویل جنس سالم و بدون باز کردن پلمپ آن  قصد مرجوع کردن و یا تعویض آن را داشته باشد هزینه حمل تا فروشگاه آی کالا جم به عهده مشتری خواهد بود.

 

نکته 4 :

در صورت آسیب دیدگی کالا در فرآیند حمل ، فروشگاه آی کالا جم موظف است پس از تحویل جنس مرجوعی مبلغ خرید یا کالای جایگزین را ظرف مدت 48 ساعت برای مشتری ارسال نماید.

 

 

 

 

 

 

 


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو