شاخه‌ها

اطلاعات

تولید کننده‌ها

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

فروشگاه اینترنتی آی کالا جم از سال 1394 فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی لوازم خانگی آغاز نموده است. هدف اصلی فروشگاه ما ایجاد محیطی امن برای کاربران ، خرید آسان و رضایت بخش و پاسخگویی دائمی به

مشتریان عزیز می باشد. احترام به حقوق مشتریان جزو اساسی ترین سیاست گذاری های ماست و در این راه خوشبختیم که در این چند سال فعالیت خود توانسته ایم رضایت شما را فراهم نمائیم.

ارائه کامل ترین و جدید ترین محصولات از برند محبوب لوازم خانگی ایکیا (IKEA) با قیمت هایی ارزان نسبت به دیگر سایت ها و فروشگاه ها رویه کاری ما می باشد. هدف ما ارسال اجناس با کیفیت ، کاربردی و زیبا برای مشتریان در سراسر ایران می باشد.

امیدواریم تا بتوانیم با حمایت شما فروشگاه خود را گسترش دهیم و محصولات متنوع تری را به سایت اضافه کنیم و با هم از محصولات جذاب ایکیا لذت ببریم. پس شما در این راه همکار و همگام ما می باشید.

همیشه و در همه جا می توانید با ما در ارتباط باشید.به آسانی از سایت ما خرید نمائید و از خرید خود لذت ببرید. رضایت شما افتخار ما می باشد.

فروشگاه اینترنتی ما روزانه محصولات فراوانی را به نقاط مختلف ایران ارسال می‌کند: فروشگاه اینترنتی آی کالا جم دارای مجوز فعالیت از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد اعتماد

الکترونیکی، عضو انجمن صنفی کسب‌وکار اینترنتی و عضو ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی می‌باشد. رضایت خریداران در مدت 4 سال فعالیت خود گویای نحوه عملکرد می می باشد.

فروشگاه آی کالا جم هیچ شعبه ایی در سایر استان های کشور ندارد و به صورت کاملا مستقل فعالیت می نماید.

آدرس فروشگاه حضوری ما :

استان بوشهر - شهرستان جم – میدان امام حسین – بلوار جام جم – روبروی پارک جام جم- فروشگاه آی کالا جم - کد پستی7558167699 و تلفن 07737623302 می باشد.

ساعت کاری فروشگاه حضوری ما :

شنبه تا پنج شنبه 

از ساعت 9 صبح تا 14

عصرها از ساعت 17 تا 22 شب

 

جمعه ها و روزهای تعطیل 

عصر از ساعت 17 تا 22 شب

 

ارتباط با ما :

موبایل : 09173728542-09395543964

تلفن : 07737623302

 

 


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو